
Van Hool
- topicSelected by our editors

HU A Busworld Europe 2025 kiállításon láthatja először a nagyközönség a VDL Futura 3 turistabuszt

HU Az amerikai védővámok máris éreztetik hatásukat a VDL Van Hool szkopjei gyárában

HU A Van Hool csődjével végül kukába kerültek Dijon hidrogénbuszos tervei is

A new bus model is taking shape in Skopje – what is VDL planning at Van Hool’s former factory?
Van Hool

HU Tizenöt méteres low entry villanybusz érkezik a Van Hool kínálatába
A belga Van Hool összesen 54 darab A-sorozatú háromtengelyes elektromos autóbusz leszállítására…

HU Szárnyal az európai trolibusz-piac
Kiváló év volt 2022 a sokak által már temetett trolibusz-piac számára, tavaly…

HU Megérkezett a flamand De Lijn első elektromos busza
Belgium első számú buszgyártója leszállította annak a 36 darabos Van Hool A12…

HU Partraszállás a tengerentúlon: ilyen volt az első Busworld North America kiállítás
Első alkalommal látogatott Észak-Amerikába, ezen belül is az Egyesült Államokba a világszerte…

HU Röszkén futottak össze a francia Optymo Van Hool hidrogénbuszaival
Olvasónk a röszkei határátkelőn kapta lencsevégre a belforti székhelyű Optymo közlekedési társaság…

HU Átvette első hidrogénhajtású Van Hool A12-esét Rouen
Megérkezett leendő szolgálati helyére a 71 franciaországi települést összefogó Métropole Rouen Normandie…

HU Idén is közlekedik a BKV Mikulásbusza
Idén is folytatja az adventi időszakhoz kapcsolódó hagyományait a BKV, decemberben ugyanis…

HU A nagy elődök útján: bemutatkozik az új Van Hool T-sorozat
Bár sokan - köztük mi is - csak a jövő évre jósolták…

HU Megújulnak a Van Hool felsőkategóriás turistabuszai
A városi-elővárosi forgalomra tervezett új A-sorozat után a jelek szerint a távolsági-turista…

HU Esslingen lehet a Van Hool új A-sorozatú trolibuszainak első vásárlója
Ha minden a tervek szerint alakul, összesen 46 darab trolibuszt - ezen…

HU Rengeteg látogatót vonzott a berlini InnoTrans 2022 kiállítás
A fenntartható mobilitás és az alternatív hajtásmódok, ezen belül is az akkumulátoros…

HU A Van Hool szállítja Kerpen első hidrogénbuszait
Az észak-rajna-vesztfáliai Kerpen városában szolgáltató Rhein-Erft-Verkehrsgesellschaft mbH (REVG) közlekedési társaság az évtized…

Building on Van Hool’s legacy, Hess opens new service center in Belgium
On September 17, Hess officially inaugurated its brand-new repair and service center in Heist-op-den-Berg, Belgium, where, alongside the Swiss bus…
Articles in this category
7/10
HU Szárnyal az európai trolibusz-piac
Kiváló év volt 2022 a sokak által már temetett trolibusz-piac számára, tavaly…

HU Megérkezett a flamand De Lijn első elektromos busza
Belgium első számú buszgyártója leszállította annak a 36 darabos Van Hool A12…

HU Partraszállás a tengerentúlon: ilyen volt az első Busworld North America kiállítás
Első alkalommal látogatott Észak-Amerikába, ezen belül is az Egyesült Államokba a világszerte…

HU Röszkén futottak össze a francia Optymo Van Hool hidrogénbuszaival
Olvasónk a röszkei határátkelőn kapta lencsevégre a belforti székhelyű Optymo közlekedési társaság…

HU Átvette első hidrogénhajtású Van Hool A12-esét Rouen
Megérkezett leendő szolgálati helyére a 71 franciaországi települést összefogó Métropole Rouen Normandie…

HU Idén is közlekedik a BKV Mikulásbusza
Idén is folytatja az adventi időszakhoz kapcsolódó hagyományait a BKV, decemberben ugyanis…

HU A nagy elődök útján: bemutatkozik az új Van Hool T-sorozat
Bár sokan - köztük mi is - csak a jövő évre jósolták…

HU Megújulnak a Van Hool felsőkategóriás turistabuszai
A városi-elővárosi forgalomra tervezett új A-sorozat után a jelek szerint a távolsági-turista…

HU Esslingen lehet a Van Hool új A-sorozatú trolibuszainak első vásárlója
Ha minden a tervek szerint alakul, összesen 46 darab trolibuszt - ezen…

HU Rengeteg látogatót vonzott a berlini InnoTrans 2022 kiállítás
A fenntartható mobilitás és az alternatív hajtásmódok, ezen belül is az akkumulátoros…

HU A Van Hool szállítja Kerpen első hidrogénbuszait
Az észak-rajna-vesztfáliai Kerpen városában szolgáltató Rhein-Erft-Verkehrsgesellschaft mbH (REVG) közlekedési társaság az évtized…
![Magyarbusz [Info]](/mbi/header-logo.png)


