
Mercedes-Benz
- topicSelected by our editors

HU NMC1-től NMC4-ig: nyolc év alatt több mint duplájára nőtt az eCitaro maximális energiatároló kapacitása

Daimler Buses to further develop its long-distance model range

HU Átadták Heilbronn háromszázötvenedik Mercedes-Benz autóbuszát

HU Tovább villamosítja flottáját a STIB-MIVB: idén 50 Mercedes-Benz eCitaro érkezik Brüsszelbe
Mercedes-Benz

HU A villanybusz-flotta eddigi üzemeltetési tapasztalatai a Volánbusznál
Október 26-án, csütörtökön rendezték meg a Magyar Buszgyártók Szövetsége és a Gépipari…

HU Busworld Europe 2023: a kiállítás legnagyobb standján mutatta be újdonságait a Daimler Buses
Az európai autóbuszos piac topjátékosához méltóan a Busworld kiállítói közül a Daimler…

HU Mercedes-Benz Intouro K Hybrid tesztbuszt próbálhatnak ki a hazai üzemeltetők
Újabb Mercedes-Benz tesztbusz érkezett utasforgalmi próbafutásra hazánkba: ezúttal a sokoldalú Intouro sorozat…

HU Egy szokatlanul átlátható villanybusz-teszt eredményei Németországból
Míg Magyarországon a hazai üzemeltetők jellemzően hétpecsétes titokként kezelik a különféle demóbuszok…

HU Megérkezett az utolsó tíz szóló Mercedes-Benz Conecto is a DKV-hoz
Befejeződött a városi szóló autóbuszpark cseréje Debrecenben, miután ma délután ünnepélyes keretek…

HU NMC 3-as akkupakkal szerelt csuklós eCitarót tesztel Budapesten az Arrivabus
Az elkövetkezendő hetekben két tisztán elektromos hajtású Mercedes-Benz eCitarót is próbára tesz…

HU Újdonságdömpinget hoz a Busworld Europe 2023 kiállításra a Daimler Buses
A tavalyi év legnagyobb autóbuszos vonatkozású európai rendezvényén, a hannoveri IAA Transportation…

HU Harmincnyolc eCitaro G érkezik a bázeli BVB kötelékébe
A Daimler Buses az elmúlt hetekben megkezdte leszállítani Bázel még 2021 tavaszán…

HU Emeletes ADL és egyszintes Mercedes-Benz villanybuszokat vásárol a Transdev Blazefield
Brit állami támogatással összesen 39 új villanybuszt - ezen belül 20 darab…

HU Mercedes-Benz Citarók visszahívását kéri az EU a gyártótól
Az Európai Bizottság az EU veszélyes, nem élelmiszeripari termékek riasztási rendszerén keresztül…

HU Megérkezett Bécsbe a Wiener Linien első eCitarója
A Wiener Linien (WL) még tavaly rendelt be összesen 60 szóló példányt…

HU Előre, végkimerülésig! - Mercedes-Benz eCitaro végkimerítéses teszt
Egy egészen különleges, demonstratív busztesztben való részvételre kaptunk meghívást a Mercedes-Benz és…

Otokar starts series production of the Mercedes-Benz Conecto
Series production of the Mercedes-Benz Conecto has begun at Otokar’s plant in Sakarya. Daimler Buses, Mercedes-Benz Türk and Otokar officially…
Articles in this category
13/32
HU Busworld Europe 2023: a kiállítás legnagyobb standján mutatta be újdonságait a Daimler Buses
Az európai autóbuszos piac topjátékosához méltóan a Busworld kiállítói közül a Daimler…

HU Mercedes-Benz Intouro K Hybrid tesztbuszt próbálhatnak ki a hazai üzemeltetők
Újabb Mercedes-Benz tesztbusz érkezett utasforgalmi próbafutásra hazánkba: ezúttal a sokoldalú Intouro sorozat…

HU Egy szokatlanul átlátható villanybusz-teszt eredményei Németországból
Míg Magyarországon a hazai üzemeltetők jellemzően hétpecsétes titokként kezelik a különféle demóbuszok…

HU Megérkezett az utolsó tíz szóló Mercedes-Benz Conecto is a DKV-hoz
Befejeződött a városi szóló autóbuszpark cseréje Debrecenben, miután ma délután ünnepélyes keretek…

HU NMC 3-as akkupakkal szerelt csuklós eCitarót tesztel Budapesten az Arrivabus
Az elkövetkezendő hetekben két tisztán elektromos hajtású Mercedes-Benz eCitarót is próbára tesz…

HU Újdonságdömpinget hoz a Busworld Europe 2023 kiállításra a Daimler Buses
A tavalyi év legnagyobb autóbuszos vonatkozású európai rendezvényén, a hannoveri IAA Transportation…

HU Harmincnyolc eCitaro G érkezik a bázeli BVB kötelékébe
A Daimler Buses az elmúlt hetekben megkezdte leszállítani Bázel még 2021 tavaszán…

HU Emeletes ADL és egyszintes Mercedes-Benz villanybuszokat vásárol a Transdev Blazefield
Brit állami támogatással összesen 39 új villanybuszt - ezen belül 20 darab…

HU Mercedes-Benz Citarók visszahívását kéri az EU a gyártótól
Az Európai Bizottság az EU veszélyes, nem élelmiszeripari termékek riasztási rendszerén keresztül…

HU Megérkezett Bécsbe a Wiener Linien első eCitarója
A Wiener Linien (WL) még tavaly rendelt be összesen 60 szóló példányt…

HU Előre, végkimerülésig! - Mercedes-Benz eCitaro végkimerítéses teszt
Egy egészen különleges, demonstratív busztesztben való részvételre kaptunk meghívást a Mercedes-Benz és…
![Magyarbusz [Info]](/mbi/header-logo.png)

